بازیابی کلمه عبور

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در زنجان تخفیف

تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که زنجان تخفیف از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران زنجان تخفیف را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در زنجان تخفیف مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار زنجان تخفیف قرار می دهید. در ادامه فعالیت در زنجان تخفیف و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به زنجان تخفیف ٬ به عنوان کاربر زنجان تخفیف شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار زنجان تخفیف خواهد بود.

اینگونه اطلاعات در اختیار سازمان ها و افراد غیر زنجان تخفیف قرار نخواهد گرفت.
زنجان تخفیف اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

 

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت زنجان تخفیف وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

 

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

زنجان تخفیف دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم زنجان تخفیف در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم زنجان تخفیف را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

با ما با مشخصات زیر تماس بگیرید

ایمیل : info@zanjantakhfif.com

شماره تماس : 02433529320

 

مستندات دیگر :

درباره ما 

زنجان تخفیف چگونه کار میکند 

سوالات متداول شرکای تجاری

سوالات متداول مشتریان