بازیابی کلمه عبور

سوالات متداولی که برای شرکای تجاری مطرح است

 

داشتن مشتریان جدید و خوب به‌عنوان فعالیتی که ما هرروز در زنجان تخفیف به دنبال جذب آن هستیم، آرزوی هر فروشنده و یا ارائه‌کننده خدمات است. ما تنها پیشنهادها را در سایت زنجان تخفیف ثبت و ارائه نمی‌کنیم،‌ بلکه تمامی مشتریان و دوستان و آشنایان را از آن باخبر می‌کنیم؛ درواقع با ارائه خدمات یا کالاهای خود، شما با جامعه‌ای به بزرگی یک استان  در زنجان تخفیف روبرو هستید. از طرف دیگر این مشتریان، علاقه‌مندند دوستان و فروشندگان خوب را بشناسند.


دلایل محکم و زیادی برای همکاری با ما وجود دارد :

فضای خالی و کم‌مصرف کاری خود را به فضای پربازده تبدیل کنید.
خدمات خود را آسان و هدفمند تبلیغ کنید.‌ ما شما را معرفی و معروف می‌کنیم.
ما شرکت‌های معروف و باکیفیت را معرفی و بازاریابی می‌کنیم.
مشتریان ما،‌ گروه فعال،‌ جوان و پویا هستند.
تعداد مشتریان فرستاده‌شده از ما به شما،‌ فعالیت و هزینه و سودآوری شما را تضمین می‌کند.
۸۵ درصد از مشتریان ما،‌ به خدمات ما وفادار بوده و خریدهای متعددی از زنجان تخفیف انجام داده‌اند.
خدمات ما به‌طور کامل رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای است. گروه زنجان تخفیف به دنبال ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات است.
زنجان تخفیف یک سرویس بازاریابی بسیار خوب برای ارزیابی خدمات است که با استفاده از ابزارهای آمارگیری تحت وب می‌توانیم به شما بگوییم چند نفر از پیشنهاد شما بازدید کرده‌اند و چه میزان فروش داشته‌اید.‌ بنابراین شما می‌توانید با توجه به تعداد کوپن‌های خریداری‌شده، نسبت به کیفیت و قیمت سرویس خود اطمینان حاصل کنید.
حتی اگر پیشنهاد شما به حداقل تعداد فروش نرسد،‌ شما باید از ارائه خدمات و سرویستان به‌صورت رایگان روی وب‌سایت زنجان تخفیف به هزاران مشتری خوشحال باشید. این خود خدمات بازاریابی ارزشمندی است.
تمامی کوپن‌ها دارای کد یکتا هستند. بنابراین مشتری فقط می‌تواند یک‌بار از آن‌ها استفاده کند و بدین ترتیب از ایمن بود سرویس ما مطمئن خواهید بود.
شما تنها زمانی هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید که مشتری از سرویس شما استفاده کند. پس با خود فکر کنید . آیا این  بهترین و به صرفه ترین تبلیغ نیست؟؟؟


سؤال‌های متداول شرکای تجاری
:

 

هزینه تبلیغات چقدر است؟ 
هیچ!! زنجان تخفیف سیستمی است که در ابتدا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. شما خدمات خود را ارائه می‌کنید و بقیه کار با ما است. وظیفه ماست که موفقیت فروش خدمات یا محصولات شما را تضمین کنیم، چراکه موفقیت ما در موفقیت شماست. این بک بازی برد-برد برای ما و شما است.

 

چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟
درصد تخفیف زیاد تعداد بیشتری از مشتریان به سرویس شما علاقه‌مند خواهند شد و در آینده تبدیل به مشتری دائم شما می‌شوند. زنجان تخفیف کاملاً روش بازگشت هزینه تبلیغات را برای شما واضح می‌کند. شما در ازای هزینه مشتری دریافت می‌کنید و اگر مشتری نبود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! بنابراین شما تبلیغاتی با چشم‌بسته انجام نداده و همه‌چیز زیر نظر شماست. دلیل مثبت دیگر برای کسب موفقیت، نمایش سرویس و خدمات شما در یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های ایران است و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت.

 

حالا باید چه کار کنم؟
با همکاران ما جلسه‌ای داشته باشید و جزییات سرویس را باهم بررسی کنید. نتیجه جلسه و شروع فعالیت‌های تبلیغاتی شما با ما.

 

چگونه خرید انجام می‌شود؟
مشتریان خرید را از سایت زنجان تخفیف انجام می‌دهند و پس از خرید، کوپن مربوطه را دریافت کرده و با در دست داشتن این کوپن به محلی که شما خدمات می‌دهید مراجعه خواهند کرد. ما همه جزییات را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

سؤالات بسیاری دارم! 
با آدرس partner@zanjantakhfif.com مکاتبه کنید و سؤالات و ابهامات خود را با همکاران ما در میان بگذارید. ما با شما تماس گرفته و تمامی سؤالاتتان را پاسخ‌خواهیم داد.

 

سوالات بیشتری دارم

 

1 - اگر مشتری نیاید چه ؟ 
سوال خوبیست ! اگر مشتری نیاید شما باز هم سود میکنید به دو دلیل :

1 - شما هزینه ای بابت تبلیغات پرداخت نکرده اید و در زنجان تخفیف در بستری بزرگ تبلیغات کرده اید و شناخته شده اید !

2 – شما با بررسی نظرات مشتریان متوجه این می شوید که چرا یک مشتری از شما خرید نمیکند با اینکه او در زنجان تخفیف می تواند محصول شما را بررسی کند و با بررسی و اطمینان لازم اقدام به خرید محصولی کند . پس شما فروشگاهتان را عیب یابی میکنید و می فهمید که مشکل کجاست .

 

 2 - از کجا بدانم تخفیف و تبلیغی که در زنجان تخفیف ارائه می دهم می تواند موثر باشد ؟   

یکی از مراحل اصلی تبلیغات اندازه گیری بازخورد تبلیغات است که شما متوجه شوید از این هزینه ای که برای تبلیغات کرده اید چقدر بازخورد گرفته اید ؟ و این امر به این آسانی ممکن نیست.

حالا برای پاسخ به این سوال به خودتان رجوع کنید ! فرض کنید شما در نقطه ای از استان زنجان تبلیغ کرده اید و برای آن به عنوان مثال 3 میلیون تومان هزینه کرده اید . شما نمیدانید که آن 3 میلیون تومان برای شما چقدر سود خواهد داشت و یا چه مقدار مشتری به سوی شما خواهد آورد،

بنابراین شما عملا هیچ خبری از آینده آن تبلیغ ندارید و حتی نمیتوانید این را ارزیابی کنید که چه تعداد مشتری به سمت من آمده اند ؟ آنها از کدام نقطه از شهر هستند ؟ و نکاتی از این قبیل ، اما شما در زنجان تخفیف می توانید بررسی کنید که چه تعداد مشتری از سمت زنجان تخفیف به سمت شما آمده اند ، زنجان تخفیف می تواند به شما یک سیستم ارزیابی کامل مشتریان را ارائه کند تا به کمک آن بتوانید تمام مشتریانی که از سمت زنجان تخفیف به شما ارسال می شود را ارزیابی کنید و تبدیل به یک فروشنده خبره شوید !

 

3 – فرق مشتریانی که از زنجان تخفیف به ما مراجعه میکنند با بقیه مشتریان چیست ؟

یکی از اصلی ترین مزایای این سیستم اینست که شما اجازه میدهید مشتری با شما تعامل داشته باشد و درگیر شما شود این امر به این صورت قابل اجرا است :

وقتی مشتری خرید اینترنتی انجام میدهد در اصل با اطمینان به ما و شما خرید می  کند ! این یعنی مشتریانی که از سمت ما به شما می آید مشتریان ساده ای نیستند ! مشتریانی هستند که محصول شما را بررسی کرده است .

یک لحظه با خود فکر کنید : شما یک متن معرفی محصول را چند با می توانید بدون کم و کاست و با جزئیات تمام به مشتریان متعدد توصیح بدهید

شما در زنجان تخفیف بصورت کامل مشخصات محصول شما را با ریز ترین جزئیات قرار می دهید و این شانس را به مشتریان می دهید که با بررسی کامل و اطمینان خاطر از شما خرید کند . پس بنابراین مشتریانی که ما به سمت شما ارسا میکنیم تفاوت های اساسی با دیگر مشتریان شما دارند . تنها این مشتریان هستند به مشتریان وفادار شما تبدیل می شوند وسود های کلانی به شما می رسانند و کلاس کاری شما را ارتقا می دهند. این قابلیت هیچ جای دیگر جز زنجان تخفیف در دردسترس شما نخواهد بود .

 

4 – اینجاست که شانس و سود شما بیشترم میشه !

مشتری که از سمت ما به شما می آید چون با بررسی و اطمینان خاطر آمده پس طبیعتا به بقیه محصولات شما نیز علاقه پیدا میکند و شما این شانس را دارید که سود خود را دو چندان بکنید و دیگر کم و کاستی هایی را که در فروش خود دارید با این تکنیک به سود تبدیل کنید .

 

5 – گارانتی زنجان تخفیف !

زنجان تخفیف در قبال شرکای تجاری خود متعهد می شود که تمام منافع آن ها را تضمین کند.

 

6 - مشتریان ما چگونه می توانند از تخفیفشان استفاده کنند ؟ 

به دو صورت می توانند از کد تخفیف خود استفاده نمایند (شما تصمیم میگیرید که تخفیف آنها آبی باشد یا سبز )

به دو صورت می توانید از کد تخفیف خود استفاده نمایید 

   1 - بعد از اینکه خرید کردند و بعد از کلیک بر روی گزینه چاپ فاکتور ، فاکتور برای آنها به نمایش در می آید ، در فاکتور کد تخفیف آنها و همچنین کد تجاری بین ما و شما ذکر شده حال اگر تخفیف آنها آبی باشد آنها نیاز دارند از فاکتور پرینت بگیرند و به فروشگاه مورد نظر بدهند و از خدمات آنجا استفاده نمایند .

   2  - اگر تخفیف آن ها سبز باشد می توانند بعد از خرید فاکتور خود را دانلود نموده و یا از آن عکس گرفته و به محل مورد نظر رفته و کد تخفیف را ارائه دهند و از خدمات آنجا استفاده نمایند .

 

7 – من عاشق زنجان تخفیف شدم !

این بسیار عالیست ! زنجان تخفیف آماده عقد قرارداد  با همه مراکز تفریحی ، خدماتی ، فروشگاه های بزرگ ، مراکز ارائه خدمات بهداشتی و آرایشی ، مراکز سلامتی و پزشکی و .... می باشد .

 

زنجان تخفیف آماده عقد قرارداد  با همه مراکز تفریحی ، خدماتی ، فروشگاه های بزرگ ، مراکز ارائه خدمات بهداشتی و آرایشی ، مراکز سلامتی و پزشکی و .... می باشد .

همچنین شما میتوانید با استفاده از آیکون سمت راست پشتیبانی با ما صحبت کنید و مارا از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات و ... خود بهره مند سازید .

پل های ارتباطی با ما :

شماره تماس : 02433529320

ایمیل : info@zanjantakhfif.com

آدرس : زنجان شهرک غرب خیابان سرو شمالی 3 قطعه a110

<< زنجان تخفیف هم فروش هم تبلیغ >>

 

مستندات دیگر :

درباره ما 

زنجان تخفیف چگونه کار میکند 

سوالات متداول شرکای تجاری

سوالات متداول مشتریان